Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Ознака: KOLOR

Прикажан е еден резултат

  • Пловечка комплетна храна за дворни езерца. Хранливите материи, минерали и витамини, како и каротеноиди обезбедуваат избалансирана исхрана и промовираат живописни бои на рибите. Каротеноидите природно ги зголемуваат црвените, жолтите и портокаловите пигменти на рибата. Видливи резултати по само неколку недели на редовно хранење.Достапна во пакување од 10 литар.

    Додај во кошница