Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Staklen akvarium 33*24*20

850,00 ден

Голем аквариум за почеток за да им помогне на почетниците самоуверено да ги преземат своите први чекори во светот на рибарење – идеален за чување џуџести циклиди, итн.

9 на залиха

staklen kvarium od staklo so staklen kapak  33*24*20

SKU: tetra80l-1-1-2 Категории , Ознака: