Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Staklen akvarium so zaobleni rabovi lien 35*20*23

800,00 ден

Голем аквариум за почеток за да им помогне на почетниците самоуверено да ги преземат своите први чекори во светот на рибарење – идеален за чување џуџести циклиди, итн.

6 на залиха

Staklen akvarium so zaobleni rabovi lien

SKU: tetra80l-1-1-1-1-2 Категории , Ознака: