Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Staklen akvarium so zaobleni rabovi lien 45*30*28

1.500,00 ден

Голем аквариум за почеток за да им помогне на почетниците самоуверено да ги преземат своите први чекори во светот на рибарење – идеален за чување џуџести циклиди, итн.

8 на залиха

Staklen akvarium so zaobleni rabovi lien

SKU: tetra80l-1-1-1-1-2-1-1 Категории , Ознака: