Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop
Купи!

atman-led-lg-600 55-65 SM

Original price was: 2.999,00 ден.Current price is: 2.400,00 ден.

Купи!
Тесна (7 см) ЛЕД-заграда со прилагодлив држач за аквариуми со ширина од 55 и 65 см,
 која е поставена на работ.
 Главниот дел од конзолата е изработен од тенок алуминиум,
 кој дава крајна дебелина од 1 см и спречува прегревање.
 Совршено ги осветлува сите делови на аквариумот благодарение на исклучителните бели, сини и црвени LED диоди.
 LG-600: 18 W, за аквариуми долги меѓу 55 и 65 см