Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

ПРЕМИЛ МАКСИ ПАПИ ЈУНИОР 15 КГ

1.900,00 ден

Макси кученце – помлад

Комплетна храна за кученца и млади кучиња од сите раси и големини

 • Активност на љубовникот:
  • Активен, Умерено
 • Пакување:
  • 1 кг, 15 кг, 3 кг
 • Возраст:
  • Превојот Млад, Кученце
 • Големина на куче:
  • Тие имаа средината, голем
  • ОПИС НА ХРАНАТА

   Комплетна храна за кученца и млади кучиња од сите раси и големини Премиум храна богата со витамини, макро и микро елементи неопходни за правилен развој на кученца и млади кучиња од сите големини и раси. Поради големото количество месо и лецитин кој ги зајакнува крвните садови, се препорачува додека не пораснат кучињата.
   Состојки: дехидрирано пилешко, свинско и говедско месо, пченка, ладно цедено растително масло, маснотии, тестенини од репа, квасец, лецитин.